2 fundamentalne pytania, na które człowiek powinien znać odpowiedź, to kim jesteśmy i gdzie żyjemy

FreePeople Photo
  FreePeople
9 miesięcy temu
    
   

Tych materiałów, dowodów, logicznych argumentów, które podważają oficjalną propagandę systemu, dotyczącą miejsca w którym żyjemy jest mnóstwo. Ale, żeby do tego podejść w najmniejszych szczegółach, to musiałbym stworzyć około 10 odcinków, po 2 godziny każdy. Niestety, ale dzień jest za krótki, a to jest czasochłonna praca.

Dlatego zrobiłem dwa, które moim zdaniem zawierają fundamentalne zagadnienia i mam nadzieje, że to was chociaż trochę zaciekawi i będziecie dalej szukać sami, zadawać pytania, obserwować i składać, te puzzle w całość.

Mi wcale nie chodzi o to, żeby kogokolwiek na siłę przekonywać, do tego jak ja, postrzegam pewne rzeczy. Chciałbym przede wszystkim, żeby coraz więcej ludzi zaczęło myśleć samodzielnie i pokazać, że istnieje inna wizja naszej rzeczywistości, jakże inna od tej, którą nam wklepują do głów, od dziecka. 

2 część będzie bardziej szczegółowa i 3 razy dłuższa. Zobaczycie sporo ciekawostek, między innymi z tęczą i to, że tzw. gwiazdy, nie są tym, co nam wmawia oficjalna, tzw. "nauka".

Kiedy się dobrze poszuka i poskłada, porozrzucane elementy, można dojść, do wielu ciekawych, nowych i zaskakujących wniosków. 

ZROZUMCIE...

Tym światem nie rządzą tzw. politycy, to są tylko marionetki na sznureczkach globalistów, banksterów i zachodnich korporacji. 
To wszystko jest w rękach kilkunastu, a ścisłej ujmując 3-4 najbogatszych rodzin, psychopatów z Wall Street i Citi Of London, którzy stworzyli ten toksyczny system, zaczynając od edukacji, poprzez medycynę, politykę, tzw. prawo, telewizje i nową religie o nazwie "nauka", gdzie niewolnik nie ma pojęcia, że nim jest. 

POMYŚL...

Od samego początku nas okłamują i niszczą, lub ukrywają dowody o naszej prawdziwej historii, naszego pochodzenia, na temat technologii starożytnych cywilizacji, naszego ogromnego, ludzkiego potencjału, naszej duchowości i możliwości jaką nam daje Natura. 
Regularnie i coraz bardziej nas zniewalają, uzależniają, trują nam powietrze, żywność, zaśmiecają nam od dziecka głowę i blokują nasze zmysły. 
Nieustannie straszą, manipulują, tworzą konflikty, podziały, destabilizacje wśród narodów i ludobójstwa...
...a Ty myślisz, że powiedzą Ci prawdę o miejscu, w którym żyjemy???

Dopóki sam czegoś nie doświadczysz, nie zbadasz, nie dotkniesz, nie zobaczysz, nie poczujesz i nie zrozumiesz, to pozostanie ci tylko wiara, że to o czym mówią, jest tzw. "nauką".